Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

PROFHILO

usuwanie zmarszczek za pomocą botoksu

PROFHILO to zabieg przeciwdziałający zwiotczeniu skóry i starzeniu się twarzy. Posiada niespotykane do tej pory maksymalnie skumulowane zalety wyselekcjonowanego naturalnego HA o stężeniu aż 64 mg w jednej dawce. Dzięki nowej generacji sieciowaniu – stabilizacji termicznej nie ma wad chemicznie sieciowanego kwasu.

HAPROFHILO jest czymś nowym i służącym do przebudowy skóry. Nazywanie PROFHILO wypełniaczem lub biorewitalizatorem nie jest właściwe. PROFHILO to molekuła młodości, przebudowująca i przywracająca utracone parametry skóry.

Nagrodzona w 2015 r. przez Francuski AMEC za innowacyjność, absolutna nowość w świecie medycyny estetycznej. Profhilo® to ultranowoczesny instrument do odmładzania skóry.

Składa się ze Stabilizowanych Kompleksów Hybrydowych HA o najwyższym z dostępnych na świecie stężeniu aż 64 mg; L-HA, których działanie skutkuje uruchomieniem kaskady naprawczej, regeneracyjnej skóry, oraz H-HA, które są głównym komponentem rusztowania skóry i gęstości ECM matrixu (extracellular matrix). Dzięki tym cząsteczkom uzyskujemy efekt wypełniający i plastyczny efekt modelujący. Bioremodeling PROFHILO to innowacyjny koncept zabiegów odmładzających, który neutralizuje wiotkość skóry.

PROFHILO to nowa skuteczna metoda odmładzania.

Chcesz umówić się na zabieg Profhilo w Katowicach?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Profhilo w chwili obecnej jest jedynym na świecie preparatem do bioremodelingu – przebudowy – przywrócenia utraconych w procesie starzenia parametrów skóry.

Aby zrozumieć zagadnienie należy rozróżnić czym jest w istocie BIOREMODELING tkanek z neutralizacją zwiotczenia skóry i przywracaniem konturów twarzy, a czym jest BIOSTYMULACJA znana do tej pory jako możliwość kondycjonowania skóry. Do biostymulacji skóry próbuje się stosować wiele różnych preparatów tj. hydroksyapatyt wapnia, kwas polimlekowy i inne.

Jednakże tylko preparat PROFHILO jest jedynym wysoce specjalistycznym preparatem dermatologicznym, stworzonym do przebudowy i przywrócenia utraconych przed laty parametrów skóry, które skutkowały jej zwiotczeniem i deformacją rysów twarzy w strefie policzkowej/ podpoliczkowej/ linii żuchwy „chomiczków”. Jest na bazie głównego komponenta skóry. Wykazuje nowy poziom integracji tkankowej i biozgodności. Profhilo nie zawiera żadnych chemicznych czynników sieciujących BDDE.

dr Magdalena Świder medycyna estetyczna
dr Magdalena Świder

Specjalista medycyny estetycznej

Chcesz umówić się na zabieg Profhilo w Katowicach?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Profhilo zwany również molekułą młodości gwarantuje wielopłaszczyznowe odmłodzenie skóry oraz neutralizację zwiotczenia skóry z efektem „antygrawitacyjnym”.

Profhilo® to opatentowana przez Instytut Farmaceutyczny IBSA molekuła młodości, która odmładzając uruchamia produkcję elastyny i kolagenu typu I,II,IV,VII. Wzmacnia i zagęszcza skórę, wygładza zmarszczki, daje efekt biorewolumetryczny. Powoli i długotrwale uwalnia się z miejsca wstrzyknięcia i działa jak miliony sprężynek, które przywracają utracony kontur twarzy. PROFHILO wygładza zmarszczki, liftinguje skórę, natychmiast nadaje skórze utracony efekt sprężystości.

Zabieg możemy zastosować w obszarze twarzy, szyi, dekoltu oraz wewnętrznych powierzchni ramion. Podczas zabiegu lekarz wykonujący dokona 10 wkłuć w specjalnie opracowane punkty anatomiczne. Zabieg nie wymaga od pacjenta przygotowań. W efekcie końcowym pacjent/ka może zaobserwować obrzęk i zaczerwienie, które zwykle mija w ciągu kilku godzin.

Zaleca się wykonanie 2 zabiegów w odstępie miesiąca. Efekt utrzymuje się 1 – 1.5 roku

Chcesz umówić się na zabieg Profhilo w Katowicach?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Medycyna estetyczna w Klinice chirurgii Mazan w Katowicach

Kwas hialuronowy - medycyna estetyczna Katowice
Kwas hialuronowy
Botox - medycyna estetyczna Katowice
Toksyna botulinowa
usuwanie przebarwień Cosmelan/Dermamelan - medycyna estetyczna Katowice
Usuwanie przebarwień
Dr Cyj Hair Filler - medycyna estetyczna Katowice
Dr Cyj Hair Filler
Mezoterapia - medycyna estetyczna Katowice
Mezoterapia
Pelleve - medycyna estetyczna Katowice
Pelleve
Zaffiro - medycyna estetyczna Katowice
Zaffiro
Elight - medycyna estetyczna Katowice
E-Light
Sculptra - medycyna estetyczna Katowice
Sculptra
Aquashine - medycyna estetyczna Katowice
Aquashine
Leczenie nadpotliwości - medycyna estetyczna Katowice
Leczenie nadpotliwości
Leczenie bruksizmu - medycyna estetyczna Katowice
Leczenie bruksizmu
Lifting hybrydowy - medycyna estetyczna Katowice
Lifting hybrydowy
PROPHOLO - medycyna estetyczna Katowice
Profhilo
zabieg karisma klinika mazan
KARISMA
shape up hit galderma
SHAPE UP HIT

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan