ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Nasza klinika

Katowice - Klinika chirurgii Mazan - bariatria - leczenie otyłości

W trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo

Przestronny, nowoczesny budynek przy ulicy Brzozowej 54 został wybudowany specjalnie na potrzeby Kliniki chirurgii Mazan. Wszystkie pomieszczenia wewnątrz są starannie rozplanowane, tak aby zapewnić pacjentom i pracownikom wygodną komunikację, bezpieczeństwo i dyskrecję. Klinika mieści się w centrum Katowic, mimo to jej lokalizacja na uboczu daje komfort i spokój, a widok zieleni za oknem sal pobytowych uspokaja pacjentów. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, a miejsca parkingowe dla pacjentów i gości są na wprost wejścia do kliniki.

Światowe standardy

Od samego początku założeniem kliniki, było prowadzenie działalności medycznej równej światowym standardom dlatego też zespół lekarski składa się z doskonałych praktyków mających doświadczenie kliniczne, utytułowanych przez najlepsze uczelnie medyczne w Polsce i na świecie. Zakres specjalizacji oraz przebieg kariery zawodowej lekarzy i personelu medycznego można zobaczyć w dziale Zespół. Zaawansowana aparatura medyczna towarzyszy specjalistom w każdej dziedzinie działalności Kliniki. Bloki operacyjne wyposażone są w śródoperacyjny cyfrowy aparat RTG oraz USG. Medycyna estetyczna i kosmetologia topowe zabiegi przeprowadza stosując Pelleve i Zaffiro. Na terenie całego obiektu obecna jest bezprzewodowa siec WiFi.

Kształcimy przyszłych lekarzy

Klinika chirurgii Mazan od 2012 roku podjęła się zadania edukacji i praktycznego kształcenia przyszłych lekarzy Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Klinika dysponuje multimedialną, klimatyzowaną salą seminaryjną, która może pomieścić nawet 40 osób, dlatego od tego czasu nawet 3 razy w tygodniu, studenci przychodzą na zajęcia i wykłady prowadzone przez naszych lekarzy medycyny. Tym samym zgodnie z prawem, prywatna placówka medyczna jako podmiot biorący udział w kształceniu przyszłego personelu medycznego na poziomie akademickim może tytułować się oficjalnie mianem Kliniki chirurgii Mazan.

Chirurgia na najwyższym poziomie

Wykonujemy operacje z zakresu: chirurgii ogólnej realizowane tradycyjnie jak i mało inwazyjną metodą laparoskopową. Prowadzimy także konsultacje i zabiegi bariatryczne dla pacjentów z dużą otyłością, a także w ramach kompleksowego programu chirurgicznego leczenia otyłości oferujemy indywidualne konsultacje z certyfikowanym psychodietetykiem. Posiadamy specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej wykonujących zabiegi w obrębie całego ciała w tym operacje odtwórczo-naprawcze.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan