Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Nasza klinika

Katowice - Klinika chirurgii Mazan - bariatria - leczenie otyłości

W trosce o Twoje zdrowie i bezpieczeństwo

Przestronny, nowoczesny budynek przy ulicy Brzozowej 54 został wybudowany specjalnie na potrzeby Kliniki chirurgii Mazan. Wszystkie pomieszczenia wewnątrz są starannie rozplanowane, tak aby zapewnić pacjentom i pracownikom wygodną komunikację, bezpieczeństwo i dyskrecję. Klinika mieści się w centrum Katowic, mimo to jej lokalizacja na uboczu daje komfort i spokój, a widok zieleni za oknem sal pobytowych uspokaja pacjentów. Budynek przystosowany jest dla osób niepełnosprawnych, a miejsca parkingowe dla pacjentów i gości są na wprost wejścia do kliniki.

Światowe standardy działalności medycznej Kliniki

Od samego początku założeniem kliniki, było prowadzenie działalności medycznej równej światowym standardom dlatego też zespół lekarski składa się z doskonałych praktyków mających doświadczenie kliniczne, utytułowanych przez najlepsze uczelnie medyczne w Polsce i na świecie. Zaawansowana aparatura medyczna towarzyszy specjalistom w każdej dziedzinie działalności Kliniki. Bloki operacyjne wyposażone są w śródoperacyjny cyfrowy aparat RTG oraz USG. Medycyna estetyczna i kosmetologia topowe zabiegi przeprowadza stosując Pelleve i Zaffiro. Na terenie całego obiektu obecna jest bezprzewodowa siec WiFi.

Kształcimy przyszłych lekarzy

Klinika chirurgii Mazan od 2012 roku podjęła się zadania edukacji i praktycznego kształcenia przyszłych lekarzy Wydziału Lekarskiego Śląskiego Uniwersytetu Medycznego w Katowicach. Klinika dysponuje multimedialną, klimatyzowaną salą seminaryjną, która może pomieścić nawet 40 osób, dlatego od tego czasu nawet 3 razy w tygodniu, studenci przychodzą na zajęcia i wykłady prowadzone przez naszych lekarzy medycyny. Tym samym zgodnie z prawem, prywatna placówka medyczna jako podmiot biorący udział w kształceniu przyszłego personelu medycznego na poziomie akademickim może tytułować się oficjalnie mianem Kliniki chirurgii Mazan.

Chirurgia na najwyższym poziomie

Wykonujemy operacje z zakresu: chirurgii ogólnej realizowane tradycyjnie jak i mało inwazyjną metodą laparoskopową. Prowadzimy także konsultacje i zabiegi bariatryczne dla pacjentów z dużą otyłością, a także w ramach kompleksowego programu chirurgicznego leczenia otyłości oferujemy indywidualne konsultacje z certyfikowanym psychodietetykiem. Posiadamy specjalistów z zakresu chirurgii plastycznej wykonujących zabiegi w obrębie całego ciała w tym operacje odtwórczo-naprawcze.

Ciągły rozwój w trosce o Pacjenta

W roku …… Klinika Chirurgii Mazan (działająca dotąd jako firma pn. Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan), chcąc zapewnić najwyższy standard leczenia chirurgicznego i bariatrycznego dla naszych Pacjentów, wydzieliła ze swojej działalności usługi związane z chirurgią ogólną i leczeniem bariatrycznym. Usługi te formalnie świadczy spółka MZ Medical jako głównej specjalizacji Kliniki Chirurgii Mazan. Dla naszych Pacjentów zmiana ta oznacza jeszcze wyższy poziom świadczonych usług. Obydwa podmioty (MZ Medical sp. z o.o. oraz Zbigniew Mazan Klinika Chirurgii Mazan) działają nadal pod nazwą Klinika Chirurgii Mazan.

Dr Zbigniew Mazan - Klinika Chirurgii Mazan - Katowice
dr Zbigniew Mazan
WŁAŚCICIEL KLINIKI

dr Zbigniew Mazan

Właściciel kliniki, specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej.

Doświadczenie zdobywał pracując na Oddziale Chirurgii Plastycznej Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Sosnowcu.

Specjalizuje się w operacjach z zakresu chirurgii plastycznej i  bariatrii.

Członek The European Society of Plastic, Reconstructive and Aesthetic Surgery. W 2012 roku odznaczony Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski.

Zespół w Klinice chirurgii Mazan

W skład zespołu Kliniki wchodzą specjaliści z zakresu:

Mgr Grażyna Jaśkiewicz - Klinika Chirurgii Mazan - Katowice
mgr Grażyna Jaśkiewicz
DYREKTOR KLINIKI

Poznaj cały zespół specjalistów Kliniki chirurgii Mazan w Katowicach
Sprawdź zespół.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan