Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32
Renuvion Katowice - Klinika chirurgii Mazan

J-Plasma Renuvion to jedyna na świecie procedura wykorzystująca przełomowe połączenie plazmy helowej i fal radiowych. Urządzenie wykorzystywane jest do ujędrniania, napinania, modelowania sylwetki, stymulacji, regeneracji i rewitalizacji skóry. Renuvion jest świetnym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy zastanawiają się nad zabiegiem liftingującym oraz uzupełnieniem zabiegu liposukcji. Przy pomocy urządzenia Renuvion, zabieg jest niemalże nieinwazyjny, dający dobre rezultaty, a czas rekonwalescencji jest zdecydowanie krótszy w porównaniu do innych zabiegów.

Chcesz umówić się na konsultację w sprawię zabiegu modelowania ciała w Klinice Chirurgii Mazan?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Zastosowanie J-Plasma Renuvion

Zastosowanie technologii wykorzystującej plazmę helową pozwala na większą precyzję działań, a to za sprawą minimalnej rozpiętości termicznej. Zwiększona kontrola ciepła podczas zabiegów, sprawia iż uzyskujemy lepszy efekt tkankowy. Jest to technologia, której można używać zarówno podczas zabiegów otwartych jak i wykonywanych metodą laparoskopową w leczeniu np. endometriozy czy redukcji śródbrzusznej tkanki tłuszczowej.

Przebieg zabiegu J-Plasma Renuvion

Podczas zabiegu zastosowane urządzenie wykorzystujące zimną plazmę helową i energię elektryczną w postaci fal radiowych (RF), która powoduje rozgrzanie podskórnych włókien kolagenowych, powodując ich skrócenie a przez to napięcie i obkurczenie zwiotczałej skóry. Wytworzona podczas zabiegu energia termiczna stymuluje skórę do produkcji nowych włókien kolagenowych, zwiększających grubość, jędrność i napięcie skóry.

Zaraz po zabiegu widoczna jest poprawa stanu skóry, jednak na pełne rezultaty kliniczne trzeba poczekać od trzech do 8 miesięcy (budowa nowych włókien kolagenowych).

W przypadkach wrodzonego deficytu kolagenu, efekt zabiegu może nie spełniać oczekiwań pacjenta (skóra wiotka, sucha).

dr Zbigniew Mazan chirurg plastyczny Katowice
dr Zbigniew Mazan

Właściciel kliniki, specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

Zabieg można wykonywać w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym, kiedy korekcji poddana jest duża powierzchnia skóry. Przez niewielkie cięcie (ok. 3 – 4 mm.), ukryte w naturalnych fałdach skóry lub skórze owłosionej, wprowadza się cienką elektrodę emitującą plazmę i fale radiowe.

Zabieg należy do bezpiecznych. Zastosowana energia rozgrzewa głębokie warstwy skóry, powodując obkurczenie włókien kolagenowych a jednoczenie nie uszkadza skóry. Zabieg wykonywany może być w znieczuleniu miejscowym jak i ogólnym. Może być łączony z innymi zabiegami.

Umów się na konsultację w sprawię zabiegu modelowania ciała
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Oferta zabiegowa z zakresu modelowania ciała

Plastyka ramion Katowice
Plastyka ramion
Plastyka brzucha Katowice
Plastyka brzucha
Liposukcja Katowice
Liposukcja
Plastyka ud Katowice
Plastyka ud
Modelowanie pośladków Katowice
Plastyka pośladków
Modelownie łydek Katowice
Modelowanie łydek
Renuvion Katowice
Renuvion
Kiedy pojawią się efekty po zabiegu Renuvion?

Na pełne rezultaty przeprowadzenia zabiegu Renuvion trzeba poczekać 3-8 miesięcy – w tym czasie budują się nowe włókna kolagenowe.

Czy zabieg Renuvion jest bezpieczny?

Zabieg jest bezpieczny i niemal nieinwazyjny. Warto zaznaczyć iż Renuvion nie powoduje uszkodzeń skóry.

Czy są jakieś przeciwwskazania dla zabiegu Renuvion?

Renuvion pomimo, iż jest nowoczesnym zabiegiem, nie jest wskazany dla kobiet w ciąży oraz w okresie laktacji. Z zabiegu muszą również zrezygnować pacjenci zmagający się z chorobami serca i układu krążenia, cukrzycą, chorobami autoimmunologicznymi, czy chorobami nowotworowymi.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan