Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Pośladki jak marzenie

Pośladki jak marzenie - Klinika Chirurgii Mazan - Katowice

Kto nie chciałby, by były idealnie proporcjonalne i krągłe? Kiedy trudno wymodelować je samą aktywnością fizyczną, na pomoc przychodzą specjaliści. Plastyka pośladków. Czy słyszeliście o takim zabiegu? Przeczytajcie i dowiedzcie się nieco więcej.

Idealne pośladki

Nie ma co ukrywać, że od stuleci pośladki były magnesem przyciągającym wzrok płci przeciwnej. Mimo, że minęło już tyle lat są one nadal obiektem, na który zwracają uwagę zarówno kobiety jak i mężczyźni. Chcielibyśmy żeby były po prostu idealne, czyli: gładkie, jędrne, proporcjonalne, nie za duże, nie za małe, krągłe, wystające – ale w idealnym stopniu i nie obwisłe. Nie każdego jednak natura obdarzyła idealną pupą, dlatego wtedy na pomoc przychodzą specjaliści. O plastyce pośladków jest ostatnio coraz głośniej. Nic dziwnego, lekarze potrafią tym zabiegiem czynić cuda. Na czym on polega?

Plastyka pośladków

Plastyka pośladków to pewnego rodzaju ich korekcja. Dzięki tej operacji opadnięte pośladki stają się podniesione, a te małe wracają do wymarzonych, większych rozmiarów. Często zdarza się, że pośladki mamy po prostu nieproporcjonalne. Wtedy specjaliści przywracają im idealny kształt.

Na czym polega zabieg modelowania pośladków?

W trakcie zabiegu lekarze usuwają nadmiar skóry i ewentualnie odsysają nadmiar tkanki tłuszczowej. To tak zwana liposukcja. Cięcie wykonywane jest w fałdzie pośladkowym, a sam zabieg wykonywany jest w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym i trwa od 1 do 2h.

W klinice po zabiegu zostaje się z reguły jeden dzień, natomiast pełna rekonwalescencja trwa około dwóch tygodni.

dr Zbigniew Mazan chirurg plastyczny Katowice
dr Zbigniew Mazan

Właściciel kliniki, specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

Kto może zdecydować się na taki zabieg?

Przede wszystkim najpierw należy umówić się na konsultację z lekarzem. Jeśli wstępny wywiad lekarski przebiegnie pozytywnie, trzeba poddać się badaniom laboratoryjnym (morfologia, grupa krwi, badanie na czas krwawienia i krzepnięcia krwi, a także ekg). W zasadzie można stwierdzić, że każdy kto ma dobry ogólny stan zdrowia i prawidłowe wyniki podstawowych badań laboratoryjnych może się na niego zdecydować. Oczywiście istnieją też konkretne przeciwwskazania, oto one: niestabilne nadciśnienie tętnicze, skazy naczyniowe i zaburzenia krzepnięcia, duszności podane w wywiadzie, stany zapalne żył, cukrzyca, nadczynność tarczycy, infekcja ropna skóry.

Czy istnieją powikłania?

Powikłania i złe wyniki po zabiegach występują niezwykle rzadko jednak czasami mogą się pojawić. Najczęściej spotykane to: krwiak, zakażenie i brzeżna martwica skóry. Aby uniknąć powikłań, należy przestrzegać podstawowej zasady – najważniejsze, aby po zabiegu stosować się do zaleceń lekarza.

Chcesz umówić się na konsultację w sprawię zabiegu modelowania ciała w Klinice Chirurgii Mazan?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Oferta zabiegowa z zakresu modelowania ciała

Plastyka ramion Katowice
Plastyka ramion
Plastyka brzucha Katowice
Plastyka brzucha
Liposukcja Katowice
Liposukcja
Plastyka ud Katowice
Plastyka ud
Modelowanie pośladków Katowice
Plastyka pośladków
Modelownie łydek Katowice
Modelowanie łydek
Renuvion Katowice
Renuvion

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan