Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Nowość! B-Lite – innowacyjne do 30% lżejsze implanty piersi

B-Lite – innowacyjne do 30% lżejsze implanty piersi - Klinika Chirurgii Mazan - Katowice

Operacja plastyczna biustu ma nadać mu pożądany kształt oraz wielkość. Pacjentki oczekują jak najbardziej naturalnego wyglądu biustu oraz późniejszego komfortu w codziennym życiu.

Innowacyjne rozwiązania

Obecnie chirurgia plastyczna korzysta z wysokiej jakości implantów piersi, które cechują się dużym bezpieczeństwem, jak również różnorodnością kształtów. Cyklicznie jednak pojawiają się w tym obszarze nowości, które sprawiają, że oferta dostępna również dla naszych pacjentek poszerza się, dając tym samym jeszcze większy wybór. Taką właśnie nowością, są dostępne od niedawna w naszej klinice implanty B-Lite, które są aż do 30% lżejsze od innych.

Wpływ czasu na wygląd piersi

Z biegiem czasu tkanki, które podtrzymują piersi i zapewniają im napięcie oraz uniesienie, tracą na elastyczności, co sprawia, że piersi stają się podatne na niekorzystnie działanie grawitacji. Tkanki piersi są w tym względzie nieco podobne do gumki recepturki, gdyż jeśli zostaną rozciągnięte zbyt mocno, nie powrócą już do swojej pierwotnej postaci. Co więc dzieje się, gdy zmniejszymy tak znacząco wagę implantów? Naturalnie zmniejszymy niekorzystne oddziaływanie siły ciążenia na tkanki piersi, co sprawi że dłużej będą prezentowały się atrakcyjnie.

Przełom w chirurgii piersi

Do stworzenia implantów B-Lite wykorzystano znane i sprawdzone materiały w innowacyjny sposób, dzięki czemu są one mocne, a zarazem lekkie. Tym nowatorskim udoskonaleniem są mikrosfery, czyli drobne bańki powietrza, będące integralnym elementem wypełniającego implanty silikonowego żelu. Mikrosfery są bardzo mocne i doskonale znoszą zmiany ciśnienia, zatem bez obaw można odbywać loty samolotem, czy nurkować.

Duży wybór anatomicznych kształtów i rozmiarów, pozwala dobrać odpowiednie do potrzeb implanty B-Lite dla każdej pacjentki, bez względu na to czy marzy o małym, średnim, czy dużym biuście.

Chcesz dowiedzieć się więcej o chirurgii piersi w Katowicach?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Powiększanie piersi Katowice
Powiększanie piersi implantami
Powiększanie piersi Katowice
Powiększanie piersi tłuszczem własnym
Lifting piersi Katowice
Lifting piersi
Redukcja piersi Katowice
Redukcja piersi
Mastektomia Katowice
Mastektomia
Rekonstrukcja piersi Katowice
Rekonstrukcja piersi

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan