Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

U kogo sprawdzi się korekta podbródka?

korekta podbródka katowice

Korekcja podbródka to zabieg, który polega na usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej umiejscowionej w rejonie szyi, brody i żuchwy. Drugi podbródek lub obwisła skóra mogą być wynikiem procesów starzenia, a niekiedy pojawiają się również w następstwie znacznej utraty masy ciała. Plastyka podbródka to świetny sposób na poprawę konturu twarzy i odzyskanie młodego wyglądu. Kiedy warto się na nią zdecydować?

Dlaczego korekta podbródka cieszy się rosnącą popularnością?

W Klinice chirurgii Mazan korekta podbródka jest wykonywana bardzo często. Do naszej placówki trafiają pacjenci w różnym wieku, którzy chcą poprawić swój wygląd i pragną poczuć się lepiej we własnej skórze. Pierwsze wrażenie jest niezwykle istotne zarówno w pracy, jak i w życiu prywatnym. Drugi podbródek znacząco obniża samoocenę, ponieważ wygląda nieestetycznie i trudno go ukryć pod warstwą makijażu.

Dzięki zastosowaniu najnowszych rozwiązań technologicznych jesteśmy w stanie przeprowadzić korekcję podbródka w sposób całkowicie bezpieczny i komfortowy dla pacjenta. Zabieg znacząco poprawia proporcje twarzy, optycznie wyszczupla twarz oraz sprawia, że skóra w okolicy brody staje się bardziej napięta i jędrna.

Kto jest idealnym kandydatem do przeprowadzenia zabiegu korekty podbródka?

Korekta podbródka to operacja plastyczna twarzy, która może całkowicie odmienić Twój wygląd. W trakcie zabiegu chirurg usuwa nadmiar tkanki tłuszczowej i modeluje podbródek. Jest to świetne rozwiązanie dla osób, u których postępuje proces starzenia lub skóra nadmiernie rozciągnęła się w wyniku nadwagi i stała się wiotka. Podwójny podbródek zaburza proporcje twarzy, przez co granica między twarzą a szyją nie jest wyraźnie zarysowana. Jeśli na co dzień pełnisz funkcję reprezentacyjną i chcesz czuć się pewnie w każdej sytuacji, warto rozważyć wykonanie plastyki podbródka.

Korekcja podbródka jest polecana osobom dorosłym w każdym wieku, które chcą wyraźnie poprawić wygląd swojej twarzy. Na ten zabieg mogą zapisać się pacjenci, u których nie występują żadne przeciwwskazania medyczne do przeprowadzenia procedury. Przed zabiegiem trzeba też odbyć krótką konsultację chirurgiczną, podczas której specjalista sprawdzi Twój stan zdrowia i zapyta o Twoje oczekiwania względem zabiegu.

Chcesz umówić się na konsultację ws. korekty podbródka?
Zadzwoń pod numer 730 350 502.

Jak przebiega procedura korekty podbródka i jakie stosuje się metody?

W Klinice chirurgii Mazan korekta podbródka jest przeprowadzana w sterylnych warunkach oraz z zachowaniem najwyższych standardów. Nasi pacjenci mogą poddać się zabiegowi liposukcji, czyli usunięciu nadmiaru tkanki tłuszczowej z brody, który wykonuje się w znieczuleniu miejscowym lub ogólnym. Podczas zabiegu chirurg nacina skórę w okolicach podbródka i uszu. Następnie przy użyciu kaniuli odsysany jest nadmiar tłuszczu, a podbródek modeluje się na nowo. Czas rekonwalescencji wynosi ok. 2 tygodni.

Klinika chirurgii Mazan oferuje swoim pacjentom również zabieg termoliftingu Zaffiro podbródka. Jest to metoda nieinwazyjna, w ramach której wykorzystuje się działanie światła podczerwonego na głębokie warstwy skóry. Specjalista przykłada głowicę do skóry i stopniowo ją rozgrzewa. W rezultacie dochodzi do pobudzenia fibroblastów, czyli komórek odpowiedzialnych za produkcję włókien kolagenowych. Zabieg termoliftingu Zaffiro twarzy jest bezbolesny i nie wymaga znieczulenia ani rekonwalescencji.

Czego pacjent może się spodziewać po zabiegu korekty podbródka?

Efekty zabiegu korekcji podbródka będą uzależnione od wybranej metody. Operacja plastyczna twarzy pozwala na uzyskanie bardziej widocznych i trwalszych rezultatów, ale za to wiąże się z dłuższym czasem rekonwalescencji. Natomiast termolifting Zaffiro jest małoinwazyjnym zabiegiem, który widocznie zwiększa napięcie skóry. Wszystkie proponowane przez nas procedury medyczne są w pełni bezpieczne i wyróżniają się dużą skutecznością. Po wyjściu z kliniki i zagojeniu się ran Twoja skóra stanie się wyraźnie gładsza i jędrniejsza. Jest to świetny sposób na wyszczuplenie twarzy i przywrócenie jej młodego wyglądu.  Korekta podbródka to zabieg, który przynosi szybkie i satysfakcjonujące efekty. Ta drobna zmiana korzystnie wpłynie na Twój wygląd i samopoczucie. Nasi specjaliści chętnie pomogą Ci w wybraniu najlepszej dostępnej metody. Jeśli marzysz o szczupłej i proporcjonalnej twarzy, nie zwlekaj, tylko zadzwoń do nas już dziś!

Chcesz umówić się na konsultację w sprawię operacji plastycznej twarzy?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Oferta zabiegowa z zakresu chirurgii twarzy

Lifting twarzy Katowice
Lifting twarzy
Lifting szyi Katowice
Lifting szyi
Korekta powiek Katowice
Korekta powiek
Rekonstrukcja powiek Katowice
Rekonstrukcja powiek
Plastyka nosa Katowice
Korekcyjna plastyka nosa
Korekcja podbródka Katowice
Korekcja podbródka
Korekcja uszu Katowice
Korekcja uszu
Lipofilling Katowice
Lipofilling
Implanty twarzy Katowice
Implanty twarzy
Implanty twarzy Katowice
Dermabrazja
Implanty twarzy Katowice
Podniesienie brwi

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan