mgr Dorota Machowska

specjalizacja: Dietetyka

Jestem absolwentką Śląskiego Uniwersytetu Medycznego, Wydziału Zdrowia Publicznego, na kierunku dietetyka kliniczna.  Z wykształcenia i zamiłowania jestem również farmaceutką i interesuję się ziołolecznictwem.

Siedem lat doświadczenia na stanowisku technika farmacji pozwala mi zwrócić szczególną uwagę na interakcje leków z żywnością.

Kolejne lata pracy zawodowej spędziłam na stanowisku kierownika sklepu zielarskiego. Praca ta dała mi możliwość rozwinięcia pasji związanej  z ziołolecznictwem, a zdobyta wiedza o naturalnych źródłach zdrowia doskonale wpisuje się w profil zdrowego żywienia.

Od kilku lat prowadzę własną działalność dietetyczną, łącząc wiedzę farmaceuty, zielarza i dietetyka.

Pragnę zarazić Państwa swoją pasją i pokazać że zdrowie żywienie to nie tylko dieta i utrata zbędnych kilogramów. Zmiana nawyków żywieniowych, którą Państwu proponuję to poprawa samopoczucia, kondycji włosów, skóry i paznokci, wzrost odporności, to krok w nową jakość życia.

Zmiana nawyków żywieniowych to daleka droga, a ja jestem po to, aby Państwu w niej towarzyszyć. Pomogę, wesprę i wskażę najłatwiejszy szlak jednak tylko z Państwa pomocą i zaangażowaniem osiągniemy cel.

Jestem osobą zawsze uśmiechniętą, energiczną, otwartą, towarzyską. Moją pasją są wędrówki górskie i aktywny wypoczynek na łonie natury.

Uwielbiam również spędzać czas w kuchni i przygotowywać zdrowe i apetyczne potrawy dla moich bliskich oraz przyjaciół. Wyznaję zasadę „aby chudnąć trzeba jeść”, ale nie byle co, dlatego diety które układam są smaczne i kolorowe.

CERTYFIKATY