Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Międzynarodowy Dzień Urody

międzynarodowy Dzień Urody - Klinika chirurgii Mazan

Dzisiaj świętujemy Międzynarodowy Dzień Urody! Specjaliści z Kliniki Chirurgii Mazan od lat dbają o to, abyście zawsze czuli się oraz wyglądali pięknie i młodo.

Międzynarodowy Dzień Urody przypada na 9 września, dlatego też jest to świetna okazja do zadbania o naszą urodę i dobre samopoczucie. Wizyta w SPA, czy domowe zabiegi upiększające to dobry pomysł na spędzenie tego dnia. Odpowiednie nawilżanie skóry pozwoli nam dłużej cieszyć się z jej młodego wyglądu. Jednak kremy i domowe zabiegi nie są tak efektywne jak zabiegi wykonane przez specjalistę.

Czas jest wrogiem urody

Wraz z wiekiem nasze ciało się zmienia, a skóra traci na jędrności. Zaczynają się pojawiać zmarszczki – na początku mimiczne, które z każdym rokiem stają się coraz bardziej widoczne. Nie wszystkim przychodzi z łatwo pogodzić się z powolną utratą urody.

Proces starzenia się jest czymś naturalnym, jednak często wraz z nim wiele osób traci pewność siebie i poczucie własnej atrakcyjności. Na całe szczęście, nie jest to sytuacja bez wyjścia – z pomocą przychodzi medycyna estetyczna. Nieinwazyjne zabiegi pozwolą na ujędrnienie i odżywienie skóry, a tym samym wygładzenie zmarszczek. Jednak to nie wszystko! Możesz skorzystać z terapii przeciw wypadaniu włosów, czy usuwania przebarwień.

W medycynie estetycznej wykorzystuje się botox oraz kwas hialuronowy, które pozwalają na kosmetyczne poprawki. Osoby, które mają kompleksy na punkcie swoich ust, czy zmarszczek mimicznych, mogą skorzystać z zabiegów z użyciem tych wypełniaczy. Zapraszamy na konsultacje do dr Magdaleny Świder, która od ponad 10 lat specjalizuje się w medycynie estetycznej.

Poznaj ofertę zabiegów medycyny estetycznej w Klinice Mazan.

Medycyna estetyczna Katowice - Klinika Chirurgii Mazan
Medycyna estetyczna
mezoterapia katowice
Mezoterapia
Botox Katowice - Klinika Chirurgii Mazan
Toksyna botulinowa

Akceptacja własnego wyglądu, nie zawsze jest prosta

Międzynarodowy Dzień Urody nie jest jednak dla wszystkich dniem, który cieszy. Dotyczy to zwłaszcza tych, którzy cierpią z powodu dużych kompleksów, których nie da się rozwiązać makijażem, dobrze dobranym strojem czy zabiegiem medycyny estetycznej.

Kompleksy są różne – czasem to kwestia zbyt małych piersi, czasem nadmiaru skóry pod schudnięciu wielu kilogramów. Choć zdanie na temat operacji plastycznych są podzielone, to jednak każdy się zgodzi, że niekiedy są niezbędną częścią rehabilitacji. Jedną z takich operacji jest rekonstrukcja piersi po mastektomii. Niejednokrotnie problem dotyka również miejsc intymnych, przez co mocno obniżany jest komfort życia. Każdy z nas ma prawo do tego, aby czuć się pięknym i akceptować swoje ciało.

W Klinice chirurgii Mazan przeprowadzamy szereg operacji z zakresu chirurgii plastycznej m. in.: operacje piersi, plastykę nosa, modelowanie sylwetki, lifting twarzy, lipofilling. Zapraszamy na konsultacje do dr Zbigniewa Mazana.

Poznaj ofertę zabiegów chirurgii plastycznej w Klinice Mazan.

chirurgia plastyczna Katowice - Klinika Chirurgii Mazan
Chirurgia plastyczna
chirurgia twarzy Katowice - Klinika Chirurgii Mazan
Chirurgia twarzy
chirurgia piersi Katowice - Klinika Chirurgii Mazan
Chirurgia piersi

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan