Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Koordynator ds. pacjentów bariatrycznych

Bariatria Katowice - Klinika chirurgii Mazan

Koordynator ds. pacjentów bariatrycznych – to stanowisko zajmuje ważne miejsce w interdyscyplinarnym leczeniu otyłości. Jest odpowiedzią na oczekiwania pacjentów, którzy mogą bez ograniczeń uzyskać pomoc i odpowiedzi na nurtujące ich pytania związane z leczeniem otyłości.

W odpowiedzi na Państwa oczekiwania informujemy, iż powołaliśmy w naszej Klinice koordynatora ds. pacjentów bariatrycznych. Poznajcie Panią Grażynę Dobek będącą wieloletnią pracownicę Kliniki chirurgii Mazan, która poddała się operacji bariatrycznej. Po kilku latach od przebytego zabiegu dzieli się z Państwem wiedzą oraz zdobytym doświadczeniem z zakresu leczenia otyłości. Jako doświadczona pacjentka udziela wskazówek jak przygotować się do operacji oraz jak bezpiecznie osiągnąć pożądany efekt. Pani Grażyna wie również z jakimi trudnościami zmagają się pacjenci w kolejnych etapach terapii. Dodatkowo daje trafne odpowiedzi jak zwalczać kolejne kryzysy w nowym etapie życia.

Jako koordynator mam za zadanie udzielanie informacji na temat możliwych metod leczenia, kontrolowanie procesów przygotowawczych do zabiegu, ustalanie terminów i koordynację spotkań z lekarzem prowadzącym, dietetykiem i psychologiem. Do moich obowiązków należy również współpracowanie z pacjentem w celu zagwarantowania bezpieczeństwa i osiągnięcia pożądanego wyniku terapeutycznego.

Zapraszamy naszych obecnych i przyszłych pacjentów do kontaktu pod numerem telefonu 730 350 502.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan