Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Esencja Piękna: indywidualny program pielęgnacji w Klinice chirurgii Mazan

konsultacje kosmetologiczne, medycyna estetyczna katowice, program pielęgnacji

Nie wiesz, jak dbać na co dzień o swoją cerę? Gubisz się w ofertach zabiegów kosmetycznych i medycyny estetycznej? Chcesz kompleksowo zadbać o swoją urodę? Nie musisz już poświęcać czasu na „studiowanie” trendów i poszukiwanie najlepszych dla siebie rozwiązań! W Klinice chirurgii Mazan w Katowicach uruchomiliśmy program indywidualnej pielęgnacji „Esencja Piękna”. Umawiając się na wizytę w maju bezpłatnie skonsultujesz się z naszymi specjalistami z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej, którzy dobiorą zabiegi i pielęgnację optymalną dla Twojej cery.

Choć lubimy powtarzać, że każda zmarszczka na naszej twarzy to ślad po naszych emocjach, a także efekt dobrze przeżytego życia… to bardziej napięta i gładka skóra, mniej widoczne bruzdy i wygładzone zmarszczki – są cichym marzeniem większości dojrzałych kobiet, a także… mężczyzn. Kosmetologia, podobnie jak medycyna estetyczna, jest dla wszystkich i obie te profesje mają do zaoferowania szereg rozwiązań dla piękniejszej, młodszej i bardziej jędrnej skóry. Są to m.in. nieinwazyjne zabiegi kosmetyczne służące pielęgnacji, a także zabiegi medyczne, których celem jest biostymulacja głębszych warstw skóry oraz techniki manualne, które sprawiają, że skóra staje się bardziej jędrna.

– Chcąc zapewnić szeroki zakres usług naszym pacjentom, wzbogaciliśmy nasze propozycje o zabiegi z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej. W naszej Klinice dostępni są specjaliści z zakresu medycyny estetycznej i kosmetologii działający w ścisłej współpracy. Tym samym mają większe możliwości, by wspomóc dążenia naszych pacjentów do polepszania wyglądu i jakości skóry. Rozwinięciem tej idei jest indywidualny program pielęgnacji „Esencja Piękna” – wyjaśnia Grażyna Jaśkiewicz,  dyrektor Kliniki chirurgii Mazan w Katowicach.
 – W oparciu o indywidualne oczekiwania i potrzeby pacjenta, postawione cele i założony budżet, nasi specjaliści opracują indywidualnie dobrany plan zabiegów – dodaje G. Jaśkiewicz.

Na początek konsultacja. Czego możesz się spodziewać?

Pierwszym krokiem jest konsultacja z kosmetologiem lub lekarzem medycyny estetycznej. Specjalista oceni stan Twojej skóry, określi jej potrzeby i zapozna się z Twoimi oczekiwaniami. Wspólnie ustalicie cele, a następnie otrzymasz propozycje dla Ciebie – zarówno zabiegów, które możesz wykonać w Klinice Chirurgii Mazan w Katowicach, jak i zalecenia dla domowej pielęgnacji. Co ważne, specjalista zaplanuje wszystkie działania dla poprawy Twojej cery – mając na uwadze Twoje zdrowie, bezpieczeństwo i oczywiście budżet. 

Umów się na bezpłatną konsultację w ramach programu
Esencja Piękna. Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Realizacja indywidualnego programu pielęgnacji

Teraz czas na realizację wizyt, zgodnie z ustalonym harmonogramem działań. Ten otrzymasz już podczas pierwszej konsultacji w formie formularza, w którym znajdziesz wykaz zaplanowanych wizyt i zabiegów, wraz z ich terminem i kosztem. Dla najlepszych efektów dla Twojej cery, każdą kolejną wizytę rozpoczynają dermokonsultacje służące ocenie efektów dotychczasowych zabiegów. Jeśli będzie to konieczne, specjalista dokona modyfikacji Twojego indywidualnego programu pielęgnacji.

Jeśli nie będziesz mieć wątpliwości i od razu zdecydujesz się na cały pakiet zaproponowanych Ci zabiegów i konsultacji w ramach programu „Esencja Piękna” (płatność z góry) – skorzystaj z -10% na całość.

Efekty: Twoja Esencja Piękna!

Pora na końcową ocenę efektów zabiegów, której dokonasz razem ze specjalistą prowadzącym Twoją przemianę. Dla ich utrwalenia specjalista zaleci Ci dobór produktów kosmetycznych do pielęgnacji domowej oraz zaplanuje wizyty, których celem będzie utrzymanie efektów programu.

Indywidualny program pielęgnacji „Esencja Piękna” opiera się na przemyślanym i świadomym planowaniu zabiegów zarówno z zakresu kosmetologii, jak i medycyny estetycznej. Wiemy, na jakich produktach pracuje kosmetolog, a na jakich lekarz. Dzięki temu potrafimy uzupełniać proponowane terapie, przewidywać możliwe reakcje pozabiegowe i ocenić skuteczność danego planu kuracji. W centrum naszego zainteresowania pozostaje pacjent, jego bezpieczeństwo i satysfakcja z uzyskanych efektów – podkreślają zgodnie certyfikowany trener GAIN, specjalista medycyny estetycznej w Klinice Chirurgii Mazan dr Magdalena Świder oraz kosmetolog Julia Maczuga.

Zalecane dla Ciebie kosmetyki do domowej pielęgnacji, która jest ważnym elementem programu, możesz zakupić w naszej Klinice. Pracujemy z kosmetykami marki Ilcsi – to profesjonalne kosmetyki organiczne wytwarzane ze świeżych roślin leczniczych, owoców, warzyw i wody mineralnej, sprawiając, że na skórze działanie wywierają nie ekstrakty, lecz żywe składniki aktywne. Szeroką gamę kosmetyków Ilcsi polecamy osobom, które preferują naturalne, pozbawione skutków ubocznych rozwiązań do pielęgnacji skóry.

Więcej o współpracy specjalistów z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej w Klinice Chirurgii Mazan przeczytasz tutaj.

UWAGA! Dzwoniąc do nas w maju umówisz się na bezpłatne konsultacje w ramach indywidualnego programu pielęgnacji „Esencja Piękna”. Wizyty należy umówić telefonicznie pod numerem 32 255 38 32 lub 691 476 095

Poznaj naszą ofertę z zakresu kosmetologii i medycyny estetycznej.

  • Pierwsza bezpłatna konsultacja realizowana jest w dniach od 1 maja do 30 czerwca 2023 r. 
  • Przy płatności z góry za cały pakiet zabiegów i konsultacji przeprowadzanych w ramach Programu Esencja Piękna – skorzystaj z -10% na całość.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami – rozwiejemy wszelkie wątpliwości!


Regulamin programu: https://klinika-mazan.pl/regulamin-programu-esencja-piekna/


Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan