ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Dowiedz się, czym jest Renuvion J-Plasma

Renuvion J-Plasma

Obkurczenie, ujędrnienie i wygładzenie skóry – to efekty zastosowania technologii, która trafiła do Polski prosto z USA. Innowacyjne zastosowanie plazmy helowej Renuvion i fal radiowych daje najlepsze rezultaty spośród mało inwazyjnych metod stosowanych w medycynie.

Czym jest Renuvion J-Plasma?

Plazma helowa to jedyne urządzenie, które łączy możliwości plazmy, czyli czwartego stanu skupienia materii, oraz fal radiowych. Plazma powstaje poprzez podgrzanie falami radiowymi helu. Wykorzystany zostaje podwójny efekt termiczny: tkanki zostają podgrzane i prawie natychmiast schłodzone, a obszar mikrouszkodzenia skóry jest mniejszy niż przy wykorzystaniu jakiejkolwiek innej metody – wynosi 0,147 mm. J-Plasma można stosować zewnętrznie (do zimnej ablacji) oraz wewnętrznie (przez niewielkie, 3 milimetrowe nacięcia) do pobudzenia włókien kolagenowych i obkurczenia skóry.

Renuvion J-Plasma – do czego wykorzystuje się tę metodę?

Renuvion służy do cięcia, ablacji, wycinania i koagulacji tkanek. Powoduje natychmiastowe ujędrnienie i napięcie skóry oraz stymuluje produkcję kolagenu. Pozwala na usunięcie przebarwień, zmarszczek i blizn oraz wymodelowanie sylwetki. Stosowany jest najczęściej u osób z wiotką skórą w wieku 40-80 lat oraz jako uzupełnienie zabiegu liposukcji (nawet tego samego dnia co pierwszy zabieg).

Na jakie obszary działa Renuvion J-Plasma ?

Renuvion stosuje się zewnętrznie przede wszystkim w okolicach twarzy, dekoltu, ramion, klatki piersiowej, brzucha i ud. Z zastosowaniem wewnętrznym mamy do czynienia przede wszystkim po liposukcji, na obszarach podbródka, szyi, ramion, piersi, brzucha, ud.

Najważniejsze zalety Renuvion

To przede wszystkim precyzyjność, skuteczność i bezpieczeństwo. Renuvion jest najskuteczniejszą z mało inwazyjnych metod – efekty obkurczenia wynoszą nawet 300%. A to wszystko przy podgrzaniu skóry maksymalnie do 41°C przez 44 milisekundy. Dlatego też okres rekonwalescencji jest krótki i trwa do 4 tygodni. Warto podkreślenia korzyścią jest również brak blizn po zabiegu.

Jeśli zainteresowały Cię powyższe informacje, skontaktuj się z nami i umów na zabieg.


Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan