Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32
Pogrubienie prącia Katowice - Klinika chirurgii Mazan

Szacuję się że nawet 90% mężczyzn na świecie jest niezadowolonych z wielkości swojego prącia. Na przeciw temu problemowi wychodzi chirurgia plastyczna, w Klinice chirurgii Mazan stosujemy metodę przeszczepu tkanki tłuszczowej – lipotransfer. Dzięki tej metodzie pacjent może poczuć znaczną różnice w obwodzie nawet do 50 % od razu po zabiegu.

Przebieg i efekty zabiegu

Zabieg wykonywany jest najczęściej w znieczuleniu miejscowym i nie wymaga pobytu w klinice. Przeszczep tkanki tłuszczowej jest bardziej trwały od innych wypełniaczy, eliminuje ryzyko reakcji alergicznej, co za tym idzie, odrzucenia przez organizm. Pewną niedogodnością jest powtarzalność zabiegu w przypadku wchłonięcia się tkanki tłuszczowej. Często u pacjentów wystarczą jedynie dwa zabiegi w odstępie 2 – 3 lat, aby pozostał zadowalający efekt. Dodatkowym atutem jest naturalny wygląd oraz brak zmian w dotyku, co może wystąpić w przypadku zastosowania innych wypełniaczy.

Zalecenia pozabiegowe

Do normalnego funkcjonowania pacjent powraca po ok 2 tygodniach, należy powstrzymać się od aktywności seksualnej przez okres 6 tygodni. Obowiązuje zakaz uprawiania sportu, wysiłku fizycznego, kąpieli w basenie, opalania, korzystania z sauny i solarium. Ważne jest, aby przywiązywać dużą uwagę do dbania o higienę miejsc intymnych. Zalecane jest noszenie luźnej bielizny.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan