Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Operacyjne prostowanie prącia

Prostowanie prącia Katowice - Klinika chirurgii Mazan

Najczęstsza dysfunkcja seksualna na świecie to skrzywienie prącia, co skutkuje problemami w czasie współżycia i erekcją, a nawet uniemożliwia mężczyźnie uprawianie seksu. Czymś naturalnym jest niewielkie skrzywienie, jednak spora cześć pacjentów wymaga leczenia operacyjnego. Skrzywienie może być wadą nabytą (zespół Peyroniego) lub wrodzoną, jednak doświadczony specjalista może zaradzić w tej dysfunkcji. Najczęściej wykonywaną metodą jest operacja Nesbita.

Przebieg zabiegu

Chirurgiczne leczenie skrzywienia odbywa się w znieczuleniu ogólnym. Wymagany jest jednodniowy pobyt w Klinice. Lekarz na wizycie kwalifikującej do zabiegu, dobiera najbardziej odpowiednią metodę wykonania zabiegu, mającą na celu zapewnienie największej skuteczności i uzyskanie pożądanych efektów.

Zalecenia pozabiegowe

Po zabiegu operator wyznacza wizytę kontrolną mającą na celu sprawdzenie czy rana goi się prawidłowo oraz poinformuje o postępowaniu i sposobie odpowiedniej pielęgnacji w domu. Pacjent po przebytym zabiegu może odczuwać ból o umiarkowanym nasileniu, nadwrażliwość, może wystąpić obrzęk i niewielkie krwawienie. Do normalnego funkcjonowania pacjent powraca po około 2 tygodniach. Należy powstrzymać się od aktywności seksualnej przez okres 6 tygodni. Obowiązuje zakaz uprawiania sportu, wysiłku fizycznego, kąpieli w basenie, opalania, korzystania z sauny i solarium. Ważne jest, aby przywiązywać dużą uwagę do dbania o higienę miejsc intymnych. Po zabiegu należy nosić luźną bieliznę.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan