Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Zabiegi dla mężczyzn

Zabiegi dla mężczyzn Katowice - Klinika chirurgii Mazan - chirurgia plastyczna dla mężczyzn

W dzisiejszym, nowoczesnym świecie operacje plastyczne dla mężczyzn nie powinny już nikogo dziwić. Choć atrakcyjny wygląd jest głównie domeną kobiet, to mężczyźni, nawet jeśli się do tego nie przyznają, też chcą dobrze wyglądać. Obecnie ok. 20% operacji plastycznych dotyczy mężczyzn. Odpowiedzią na te potrzeby jest chirurgia plastyczna mężczyzn, oferująca wiele zabiegów, którym mogą poddać się panowie w celu poprawy swojego wyglądu.

Chcesz umówić się na konsultację operacji plastycznej dla panów?
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Kiedy mężczyzni decydują się na operacje plastyczne?

Ginekomastia oznacza nadmierny rozrost tkanek w obrębie piersi. Może być to bardzo wstydliwa przypadłość dla mężczyzn, ponieważ duże piersi są domeną kobiet, przez co mężczyźni mogą być narażeni na drwiny i żarty. Rozwiązaniem tego problemu może być poddanie się przez mężczyznę operacji plastycznej, jaką jest usunięcie nadmiernej tkanki tłuszczowej. Innym, przeciwnym zabiegiem chirurgii plastycznej dla mężczyzn są implanty mięśnia piersiowego. Stosowane są od wielu lat, w leczeniu wad wrodzonych lub nabytych, oraz w celach rekonstrukcyjnych czy estetycznych. Mężczyźni, którzy nie są zadowoleni z wyglądu swojej klatki piersiowej, w zależności od przyczyny mogą poddać się któremuś z tych zabiegów.

Inną dziedziną chirurgii plastycznej dla mężczyzn jest chirurgia intymna męskich miejsc intymnych, a więc związana z problemami z męskimi narządami płciowymi. Wygląd tych sfer może być bardzo krępujący oraz obniżać samoocenę i poczucie wartości panów. Operacje plastyczne mężczyzn jakie są często wykonywane to:

  • obrzezanie – jest odpowiedzią na problemy takie jak stulejka, krótkie wędzidełko, nadmiar luźnej skóry i inne,
  • wszczepienie implantu jądra – wykonywane w przypadku braku jądra,
  • operacyjne prostowanie prącia – małe skrzywienie jest czymś naturalnym, dotyczącym większości mężczyzn, ale już duże skrzywienie może sprawiać problemy z współżyciem i erekcją, przez co powinno zostać skorygowane,
  • podcięcie wędzidełka jądra – wędzidełko jest niewielkim fałdem skóry łączących żołądź z napletkiem. Jego nadmiar może powodować ból i dyskomfort, dlatego można go chirurgicznie skrócić.
dr Zbigniew Mazan chirurg plastyczny Katowice
dr Zbigniew Mazan

Właściciel kliniki, specjalista chirurgii plastycznej i chirurgii ogólnej

Operacje plastyczne dla mężczyzn są co raz popularniejsze, a korzystanie z nich nie jest powodem do wstydu czy zmieszania. Jeśli coś może poprawić poczucie własnej wartości, warto z tego skorzystać. 

Operacje plastyczne dla mężczyzn
Zadzwoń pod numer 691 476 095.

Oferta zabiegowa z zakresu chirurgii dla mężczyzn

Ginekomastia Katowice
Ginekomastia / Lipomastia
Implanty mięśnia piersiowego Katowice
Implanty mięśnia piersiowego
Chirurgia intymna mężczyzn Katowice
Chirurgia intymna mężczyzn

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan