ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Rejestracja
+48 32 255 38 32
+48 691 476 095
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Głęboka oscylacja

Głęboka oscylacja Katowice - Klinika chirurgii Mazan

Głęboka oscylacja to zabieg fizjoterapeutyczny, jest całkowicie bezbolesny i nieinwazyjny. Oscylację można zastosować już na drugi dzień po przebytym zabiegu w celu przyśpieszenia gojenia, zmniejszenia obrzęku czy zasinienia. Równie dobrze sprawdza się w terapii przeciwbólowej, terapii obniżenia efektu powysiłkowego napięcia mięśniowego, obrzękach limfatycznych, świeżych urazach, działaniach przeciwzapalnych, krwiakach, terapii uszkodzeń mięśni, skręcenia stawów oraz leczeniu blizn.

Schemat działania

Urządzenie wykorzystuje dobroczynne działanie przerywanego pola elektrostatycznego. Dzięki tym siłom, tkanki sa pociągane a następnie zwalniane w zakresie częstotliwości od 5 – 250 Hz, Głębokie wibracje stymulują i regenerują wszystkie warstwy tkanek, skóry, a także mięśni.

Zastosowanie

Zabieg głębokiej oscylacji ma również zastosowanie w medycynie estetycznej, odżywia skórę, poprawia krążenie, usuwa toksyny, relaksuję mięśnie twarzy, przeciwdziała zwłóknieniom tkanek, a w efekcie końcowym spłyca zmarszczki. Natomiast w chirurgii plastycznej jest doskonałym uzupełnieniem przed i po zabiegu liposukcji.

Przeciwwskazania

Brak jakichkolwiek przeciwwskazań sprawia że zabieg może wykonać każdy. Zabieg trwa od 20 min do 40 min w zależności od obszaru wykonywanego zabiegu, z reguły wykonuję się od 4 do 10 zabiegów lub do całkowitego wyleczenia.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan