Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

Przyspieszona procedura bariatryczna

Bariatria Katowice - Klinika chirurgii Mazan

Z myślą o pacjentach mieszkających poza granicami kraju oferujemy możliwość wykonania konsultacji, badań oraz przeprowadzenia samego zabiegu w przeciągu kilku dni. Wygląda to następująco.

Wtorek

We wtorek rozpoczynamy badania w Naszej Klinice od pobrania krwi oraz wymazu z pępka o godzinie 9, następnie między godziną 10 a 13 pacjent udaje się się badanie gastroskopii oraz RTG klatki piersiowej a między godziną 15 a 17 wykonuje badanie UKG serca. Wszystkie badania odbywają się w zaprzyjaźnionych Klinikach znajdujących się w Katowicach. Po wykonaniu wszystkich niezbędnych do wykonania zabiegu badań pacjent wraca do Kliniki i podczas wizyty konsultacyjnej z lekarzem operatorem omawia wszystkie wyniki dobierając przy tym odpowiednią metodę przeprowadzenia zabiegu bariatrycznego.

Środa

W środę pacjenci stawiają się o godzinie 12:00 w Rejestracji Kliniki w celu podpisania wszelkich niezbędnych dokumentów związanych z zabiegiem, wykonania ostatnich badań jakimi są spirometria i EKG, odbycia konsultacji psychologicznej oraz załatwienia formalności za zabieg.

Piątek

W piątek pacjenci wypisywani są między godziną 10 a 13, tuż po odbyciu konsultacji dietetycznej.

Udogodnienia

Ponadto w swojej ofercie posiadamy dwa pokoje hotelowe (jeden jednoosobowy, drugi dwuosobowy) W pokoju znajduje się: łazienka, telewizor, sejf i zasięg wi-fi), natomiast w osobnym pomieszczeniu znajduje się wyposażona kuchnia z lodówką. Koszt doby hotelowej: 100zł/ za osobę (bez wyżywienia). Istnieje więc możliwość rezerwacji pokoju hotelowego dla osoby towarzyszącej bądź dla samego pacjenta między dniem zaplanowanych badań a dniem zabiegu.

Przed ustaleniem terminu zabiegu należy uzupełnić kwestionariusz bariatryczny, na podstawie którego lekarz dokonuje wstępnej kwalifikacji do zabiegu bariatrycznego. Formularz można uzyskać, po bezpośrednim kontakcie z Rejestracją Kliniki Mazan.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan