Here you can change the language of the site
ul. Brzozowa 54
40-170 Katowice
Pn-Pt: 09:00 - 18:00
Sob/Nd: Nieczynne

Kliknij aby zadzwonić:

32 255 38 32

4 powody, dla których nie warto bać się medycyny estetycznej

Chcielibyście coś w sobie zmienić, ale macie obawy czy medycyna estetyczna, aby na pewno jest dla was? Zabiegi te są odpowiedzią na większość dręczących nas kompleksów. Stają się coraz bardziej popularne, a wybór ogromny. Z każdym rokiem coraz więcej osób decyduje się na poprawienie urody w gabinecie lekarskim. Dr Magdalena Świder, lekarz medycyny estetycznej, wyjaśnia dlaczego nie należy się bać tych zabiegów.

W jakim wieku można skorzystać z medycyny estetycznej?

Okazuje się, że medycyna estetyczna jest dla wszystkich, pod warunkiem, że jesteśmy pełnoletni. – Medycyna estetyczna dba przede wszystkim o jakość i wygląd skóry oraz niweluje defekty urody np. przedwczesne zmarszczki – opowiada. Największą potrzebę korzystania z zabiegów estetycznych mają kobiety po trzydziestym roku życia, kiedy zaczynają się procesy starzenia. Wtedy pierwszymi zabiegami, po które pacjentki sięgają, są zabiegi np. mezoterapii.

Dlaczego nie należy się bać medycyny estetycznej?

Po pierwsze

Zabiegi musi wykonywać lekarz-fachowiec z doświadczeniem. Wykwalifikowana kadra lekarska to gwarancja bezpieczeństwa i komfortu pacjenta. Jest specjalistą, dlatego należy słuchać jego zaleceń lekarskich również po wykonaniu zabiegu.

Po drugie

Po takich zabiegach wygląda się w naturalnie. Nie ma mowy o przerysowaniu i zmianach rysów twarzy. W obecnych czasach stawia się na naturalny wygląd. Niektóre zabiegi pozwalają usunąć defekty skóry i zmiany chorobowe, wyleczyć trądzik, wymodelować twarz i sylwetkę, czy usunąć nadmierne owłosienie. Zabiegi medycyny estetycznej nie tylko poprawiają wygląd, ale też niwelują wiele uciążliwych dolegliwości.

Po trzecie

zabiegi medycyny estetycznej są prawie niebolesne, a pacjenci przed zabiegami są znieczulani. Wszystko po to, aby zapewnić jak największy komfort pacjentowi podczas wykonywanego zabiegu.

Po czwarte

Efekty po zabiegach są szybciej widoczne niż po zabiegach kosmetycznych. W zależności od rodzaju zabiegu efekty są widoczne w większości natychmiastowo. Warto przed zabiegiem dopytać lekarza, jakich efektów można się spodziewać.

Porozmawiajmy!

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie wątpliwości

Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan
Kliniki Chirurgii Mazan