Kult pięknego ciała zaznacza się coraz wyraźniej w nowoczesnym społeczeństwie i większość z nas pragnie, by nasza fizjonomia była doskonała lub chociaż bliska doskonałości. Wiedzę o tym co piękne i doskonałe, przynoszą nam najczęściej media, w których systematycznie pojawiają się najnowsze trendy, także te związane z ludzkim ciałem.

Od kilku lat jednym z najgorętszych elementów ciała są pośladki. Pragniemy by były odpowiedniej wielkości, proporcjonalne w stosunku do reszty ciała, jędrne, uniesione i krągłe.

Marzymy o tym by pośladki pięknie prezentowały się w bieliźnie, bikini oraz przylegających do ciała ubraniach. O ile pod ubraniem można zastosować specjalną bieliznę, która uniesie pośladki i poprawi ich prezencję, to w sytuacjach kiedy rozbieramy się do bielizny bądź stroju kąpielowego, mankamentów figury nie da się już zamaskować.

Nad ciałem można oczywiście pracować na siłowni, aczkolwiek nie każdemu uda się w ten sposób uzyskać pożądany efekt. Stąd tak duże zainteresowanie plastyką pośladków. W ostatnich latach obserwujemy wręcz gigantyczny wzrost liczby wykonywanych zabiegów.

Plastyka pośladków pozwala nam na ich powiększenie lub zmniejszenie, uniesienie oraz modelowanie. Jeśli pojawia się taka konieczność, to w trakcie plastyki pośladków usuwany jest też nadmiar skóry oraz tłuszczu.

Jednym z częstych zabiegów jest oczywiście powiększenie pośladków. Nowe bardziej krągłe i pełne pośladki uzyskuje się w tym przypadku przy wykorzystaniu nowoczesnych implantów. Jest to fenomenalny sposób nie tylko na powiększenie pośladków, ale również na wyrównanie tych asymetrycznych, które wcale nie należą do rzadkości.

Zapytaj o zabieg plastyki pośladków!