Operacja plastyczna biustu ma nadać mu pożądany kształt oraz wielkość. Pacjentki oczekują jak najbardziej naturalnego wyglądu biustu oraz późniejszego komfortu w codziennym życiu.

Obecnie chirurgia plastyczna korzysta z wysokiej jakości implantów, które cechują się dużym bezpieczeństwem, jak również różnorodnością kształtów.  Cyklicznie jednak pojawiają się w tym obszarze nowości, które sprawiają, że oferta dostępna również dla naszych pacjentek poszerza się, dając tym samym jeszcze większy wybór.

Taką właśnie nowością, są dostępne od niedawna w naszej klinice implanty B-Lite, które są aż do 30% lżejsze od innych.

powiększenie piersi

Z biegiem czasu tkanki, które podtrzymują piersi i zapewniają im napięcie oraz uniesienie, tracą na elastyczności, co sprawia, że piersi stają się podatne na niekorzystnie działanie grawitacji.  Tkanki piersi są w tym względzie nieco podobne do gumki recepturki, gdyż jeśli zostaną rozciągnięte zbyt mocno, nie powrócą już do swojej pierwotnej postaci.

Co więc dzieje się, gdy zmniejszymy tak znacząco wagę implantów?

Naturalnie zmniejszymy niekorzystne oddziaływanie siły ciążenia na tkanki piersi, co sprawi że dłużej będą prezentowały się atrakcyjnie.

Do stworzenia implantów B-Lite wykorzystano znane i sprawdzone materiały w innowacyjny sposób, dzięki czemu są one mocne, a zarazem lekkie. Tym nowatorskim udoskonaleniem są mikrosfery, czyli drobne bańki powietrza, będące integralnym elementem wypełniającego implanty silikonowego żelu.  Mikrosfery są bardzo mocne i doskonale znoszą zmiany ciśnienia, zatem bez obaw można odbywać loty samolotem, czy nurkować.

Duży wybór anatomicznych kształtów i rozmiarów, pozwala dobrać odpowiednie do potrzeb implanty B-Lite dla każdej pacjentki, bez względu na to czy marzy o małym, średnim, czy dużym biuście.

ZAPYTAJ O SZCZEGÓŁY ZABIEGU