Kwas hialuronowy Katowice

Restylane® – kwas hialuronowy

Zaawansowana technologia produkcji kwasu hialuronowego pozwoliła na stworzenie jeszcze skuteczniejszych preparatów, które w przypadku produktów Restylane® oferują właściwości i strukturę prawie identyczną z naturalnym kwasem hialuronowym obecnym w naszych organizmach.

Zabiegi medycyny estetycznej oparte o preparaty Restylane® wyróżniają się wysokim poziomem bezpieczeństwa i gwarantują długotrwałe efekty kuracji. Mają one wyjątkowo pozytywny wpływ na objętość oraz odnowę skóry twarzy. Ponadto zabiegi z zastosowaniem tego rodzaju kwasu hialuronowego pozwalają na natychmiastowy powrót do wykonywanych obowiązków zawodowych lub prywatnych.

Restylane Katowice

Kwas hialuronowy Restylane® jest produktem ekologicznym, który po pewnym okresie czasu ulega pełnej biodegradacji. Preparat pozwala na precyzyjne dobranie odpowiedniego momentu dla zabiegu, co pozwala cieszyć się efektami jego zastosowania podczas specjalnie wybranych wydarzeń lub okazji.

Restylane® jest jedynym dostępnym na rynku wypełniaczem wyprodukowanym na bazie stabilizowanego kwasu hialuronowego. Doskonale spełnia swoją rolę w procesie korekty zmarszczek na czole, między nosem a ustami lub między brwiami. Nadaje twarzy pogodnego i naturalnego wyglądu.

Restylane Katowice

Preparat Restylane® Perlane stosowany jest w zabiegach mających na celu wypełnienie głębszych fałd i zmarszczek. Jego wykorzystanie obejmuje wypełnianie i uwydatnianie warg, modelowanie konturów twarzy poprzez wypełnienia policzków i podbródka, poprawianie opadających kącików ust czy korekcję głębokich fałd. Produkt ten jest bezpieczny, nigdy nie staje się źródłem uczuleń i charakteryzuje się pełną wchłanialnością.

Z kolei do wolumetrycznego modelowania twarzy zalecany jest preparat o nazwie Restylane® SubQ. Kwas hialuronowy tego rodzaju stosowany jest przede wszystkim, aby przywrócić naturalną objętość skóry w okolicach policzków i skroni lub podkreślić kontury twarzy. Zastosowanie wskazanego preparatu może być alternatywną dla liftingu chirurgicznego.

Do korekcji ust zalecany jest natomiast preparat Restylane Lipp®, który wspaniale uwydatni naturalne piękno waszych ust, zwiększy ich objętość, podkreśli linie oraz wygładzi denerwujące zmarszczki.

Restylane Katowice

Całkiem nową kategorię wypełniaczy zapewniają opatentowane żele kwasu hialuronowego dostępne pod markami Restylane® Vital oraz Restylane® Vital Light. Mają one szczególnie pozytywny wpływ na elastyczność skóry. Dodają jej naturalnej witalności i świeżego wyglądu.

Zalety wypełniaczy Restylane® Vital i Restylane® Vital Light zostały udokumentowane stosownymi badaniami klinicznymi. Zabiegi medycyny estetycznej wykorzystujące wskazane preparaty (tzw. rodzina Restylane Skinboosters) gwarantują syntezę nowego kolagenu w skórze, zwiększenie jej elastyczności, odbudowę struktury skóry, wygładzenie drobnych zmarszczek, długotrwałą rewitalizację oraz przywrócenie należytego poziomu nawilżenia skóry.

 

ZAPYTAJ O ZABIEG – KWAS HIALURONOWY KATOWICE