Medycyna estetyczna znajduje coraz lepsze rozwiązania, które pozwalają w sposób mniej inwazyjny niż chirurgia plastyczna, poprawiać wygląd ludzkiego ciała. Efekty, które kiedyś można było uzyskać wyłącznie z pomocą skalpela, współcześnie nierzadko osiąga się właśnie dzięki najnowszym osiągnięciom w zakresie medycyny estetycznej.

Nasza Klinika choć specjalizuje się w chirurgii to jednak zajmuje się również nowoczesną medycyną estetyczną, ponieważ mamy świadomość jak ważne jest dla naszych pacjentów maksymalne opóźnienie ingerencji chirurgicznej. Zabiegi medycyny estetycznej są wstanie przez długi czas gwarantować dobry wygląd naszej skóry, a także poprawiać jej kondycję osłabioną różnymi czynnikami.

W Klinice Mazan mamy, więc do dyspozycji sztab najlepszych specjalistów z zakresu medycyny estetycznej, którzy wykonują na najwyższym poziomie znane zabiegi, jak również podążając za rozwojem tej dziedziny nabywają wiedzę i umiejętności odnoszące się do nowatorskich metod, które cyklicznie pojawiają się na rynku.

Wśród popularnych procedur trzeba wymienić przynajmniej kilka, które swoją popularność zawdzięczają wysokiej skuteczności i małej inwazyjności. W naszej klinice oferujemy pełen wachlarz zabiegów medycyny estetycznej wykonywanych przy użyciu lasera. Z dużą skutecznością leczymy w ten sposób przebarwienia oraz blizny, usuwamy rozstępy oraz zmarszczki, leczymy zmiany naczyniowe, jak również wykonujemy laserowe zabiegi depilacji, które pozwalają na trwałe pozbycie się niechcianego owłosienia. Klinika Mazan ma w swojej ofercie także procedury kosmetyczne  z wykorzystaniem toksyny botulinowej. Zabiegi tego rodzaju stosuje się nie tylko przy redukcji zmarszczek, ale również przy leczeniu kłopotliwej przypadłości, jaką jest nadpotliwość. Oprócz toksyny botulinowej innym preparatem stosowanym z powodzeniem w naszej placówce jest popularny kwas hialuronowy, który pozwala na skuteczne wypełnianie, liftingi czy wyrównywanie owalu twarzy. Medycyna estetyczna pozwala na niemal błyskawiczną poprawę wyglądu, jak jest to np. w przypadku zabiegów dermabrazji. Jest to zabieg, który pozwala na pozbycie się szpecących blizn np. po trądziku. Ponadto spłyca drobniejsze zmarszczki i pomaga usunąć przebarwienia skóry. Zajmujemy się również odżywianiem i głęboką regeneracją skóry, stosując w tym celu zabieg mezoterapii.

Dbamy nie tylko o szeroki zakres profesjonalnych usług z dziedziny medycyny estetycznej, ale również o ich bezpieczeństwo i wysoką jakość. Wszystkie zabiegi medycyny estetycznej w naszej klinice poprzedzane są wnikliwą analizą stanu zdrowia naszych pacjentów. Dzięki temu możemy dobrać najwłaściwszy zabieg dla konkretnej osoby, uzyskując przy tym najlepszy efekt w bezpieczny dla zdrowia sposób. Dokładamy również wszelkich starań, by wszystkie procedury z zakresu medycyny estetycznej bez wyjątku wykonywane były przy użyciu adekwatnego do potrzeb znieczulenia, by minimalizować nieprzyjemne objawy towarzyszące niektórym z zabiegów.