dr n. med. Jerzy Grzywocz

specjalizacja: Ortopedia i Traumatologia Narządu Ruchu

W 1990 roku ukończył studia medyczne na Wydziale Lekarskim Śląskiej Akademii Medycznej w Katowicach. Umiejętności praktyczne zdobył w Wojewódzkim Szpitalu Chirurgii Urazowej w Piekarach Śląskich będąc asystentem wszystkich oddziałów urazowo-ortopedycznych m.in.: chirurgii ręki, chirurgii kolana, chirurgii stawu biodrowego, a także oddziału urazów i schorzeń kręgosłupa.

Uzyskał specjalizację I oraz II stopnia z ortopedii i traumatologii a także specjalizację II stopnia w dziedzinie medycyny sportowej.

Tytuł doktora nauk medycznych uzyskał w 2002 roku.

Od 2001 r do dnia   dzisiejszego z-ca ordynatora / kierownika oddziału  chirurgii kręgosłupa w Wojewódzkim  Szpitalu  Chirurgii Urazowej w Piekarach   Śl.

Autor i współautor 25 prac i 20 wystąpień naukowych.

Doskonalił się pod okiem znamienitych autorytetów medycyny – prof. Harmsa (Karlsbad) i prof. Zweymullera (Wiedeń), oraz w Strasburgu i Marsylii., dr.Hooglanda  w Monachium

Dr Grzywocz był lekarzem sportowym Ruchu Chorzów 1991-1994, piłkarskiej Reprezentacji Polski U-21 w latach 1995-1997 oraz Reprezentacji Olimpijskiej Pawła Janasa w latach 1997-1999.

Był  również Lekarzem Narodowej  Piłkarskiej Reprezentacji Polski  Pawła Janasa i Leo Benhakera w latach 2003 -2008.

Szef  Sztabu Medycznego Polskiej Reprezentacji w piłce nożnej podczas Mistrzostw Świata w Niemczech 2006 r. oraz podczas Mistrzostw Europy w Austrii i w Szwajcarii w 2008 r.

CERTYFIKATY